معرفی برج های شرکت کوزو پارس پردیس سال 1401?️

در مقاله برج های شرکت کوزو پارس پردیس پس از معرفی این شرکت به فعالیت های برج سازی آن در شهر جدید پردیس می پردازیم.

گروه بین المللی کوزو شرکتی ترکیه ای است که در سال ۱۹۴۳ و با هدف اجرای پروژه های عمرانی تأسیس شد. این شرکت پروژه های بزرگی را در نقاط مختلف جهان در قالب مجتمع های مسکونی، تجاری، هتل و بیمارستانی انجام داده است.

هم اکنون این شرکت در بین شرکت های برتر فعال در زمینۀ فعالیت های عمرانی حائز مقام ۱۲۶ در سطح جهان است. این شرکت بیش از ۵۰۰ پروژه را بر اساس اهداف کارفرمایان و مطابق با زمانبندی تعیین شده به اتمام رسانده است.

شرکت عمرانی کوزو پارس یکی از شاخه های گروه بین المللی کوزو است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در کشور ایران آغاز نمود.

اهداف عمرانی برج های شرکت کوزو پارس پردیس

این شرکت با هدف احداث محیطی هماهنگ، متعادل و پایدار تلاش کرده است تا با ایجاد ساختار ها و راهکار های مبتنی بر نیاز استفاده کنندگان، سرمایه انسانی و دانش فنی و بکارگیری فن آوری های پیشرفته را در اولویت قرار دهد.

تلاش های بی وقفه در جلب رضایت کامل کارفرمایان، اجرای مؤثر کنترل کیفیت و رعایت مسائل ایمنی، این شرکت را به عنوان نماد نوآوری در صنعت ساخت و ساز در ایران معرفی کرده است. برج های شرکت کوزو پارس پردیس نمونه هایی از تلاش مستمر در این جهت هستند.

ایجاد تحول در صنعت ساختمان سازی ایران

با آغاز پروژه ۳,۵۰۰۰ واحدی فاز ۱۱ شهر جدید پردیس توسط شرکت کوزو پارس، فعالیت عمرانی این شرکت در کشور ایران وارد مرحله جدیدی از طراحی و اجرا شد.

بنابراین با شروع مطالعات بازنگری طرح جامع شهر جدید پردیس با توجه به کمبود زمین در داخل محدودۀ مورد بررسی، اراضی دره آرا به‌عنوان پتانسیل ناپیوسته توسعه این شهر انتخاب و الحاق آن مورد تصویب قرار گرفت و شرکت کوزو پارس پردیس موظف به اجرای این پروژه شد.

پروژه های برج سازی شرکت کوزو پارس

مسکن مهر پردیس که شامل ۳۷ هزار واحد مسکونی است، هم اکنون توسط شرکت کوزو پارس در حال انجام است. این پروژه که شامل برج های شرکت کوزو پارس پردیس می شود، بزرگترین پروژۀ مسکن اجتماعی در جهان است. گروه کوزو با هدف تکمیل و تحویل مرحلۀ دوم این پروژه در شهر جدید پردیس در حال انجام کار است.

پروژه مذکور در پردیس علاوه بر ساخت برج های مسکن مهر شامل ۷۶ مدرسه، ۳۱ مکان ورزشی، ۱۷ مسجد، ۷ مرکز درمانی، ۷ فرهنگسرا و ۳ پارک نیز می شود که همگی توسط شرکت کوزو پارس اجرا شده یا در حال اجرا هستند.

نمونه‌ای از پروژه های برج سازی این شرکت در پردیس

برج های ساخت این شرکت در فاز 11 پردیس، بزرگترین پروژه برج سازی در شرق تهران محسوب می شوند. این برج ها که در 14 طبقه و با استاندارد روز دنیا توسط شرکت کوزو پارس ساخته شده اند دارای سازه های بتنی قالب تونلی با استاندارد E400 هستند. طبقات این برج ها چهار واحدی، بدون دیوار مشترک و مجهز به عایق های صدا و گرما هستند.

این شرکت برج های 15 طبقه ای نیز در شهر جدید پردیس تأسیس کرده است که علاوه بر موارد مذکور از امکانات جانبی همچون دو لاین آسانسور، درب های ضد سرقت، واحد های با کف سرامیک، پکیچ، رادیاتور، شیر آلات و غیره برخوردار هستند.

فاز 11 شهر جدید پردیس

در انتهای مقالۀ برج های شرکت کوزو پارس پردیس به معرفی فاز 11 شهر جدید پردیس که عملیات مطالعاتی و اجرایی آن توسط شرکت کوزو پارس در حال انجام است می پردازیم.

کل فاز ۱۱ متشکل از حدود ۵۶۴ برج ۱۵ طبقه و هر طبقه شامل ۴ واحد مسکونی است؛ بدین ترتیب هر برج ساخته شده در این فاز متشکل از ۵۹ واحد مسکونی و یک واحد تاسیسات است که در مجموع حدود ۳۳۲۷۶ واحد در قالب برج های فاز 11 در آنجا موجود هستند.

در مجموع، پروژه برج های شرکت کوزو پارس پردیس، برج های فاز ۱۱ را در قالب ۵ زون یا ناحیه مدیریت کرده است. زون ۱ این فاز در بخش شمالی آن قرار گرفته و دارای ۱۰۹ برج متشکل از 6431 واحد است. زون 2 در قسمت جنوبی فاز ۱۱ قرار گرفته و شامل ۱۲۶ برج و ۷۴۳۴ واحد است.

زون ۳ نیز در قسمت جنوبی فاز ۱۱ قرار گرفته و متشکل از ۱۱۱ برج و ۶۵۴۹ واحد است. زون ۴ متشکل از ۱۱۰ برج است که ۵۵ برج اول آن در قسمت جنوبی و ۵۵ برج دوم آن در قسمت شمالی قرار گرفته اند که متشکل از ۶۴۹۰ واحد هستند. در نهایت زون ۵ این فاز در قسمت شمالی قرار دارد که متشکل از ۱۰۸ برج و ۶۳۷۲ واحد است.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه