بهترین زون فاز 11 پردیس کدام است؟ | معرفی زون‌های فاز 11

اگر جزو افرادی هستید که با افزایش قیمت مسکن در پایتخت به فکر خرید آپارتمان ارزان اطراف تهران مخصوصا شهر جدید پردیس می‌باشید، ممکن است این سوال برای شما به وجود آید که کدام فاز پردیس برای خرید آپارتمان مناسب است؟ با پرسیدن این سوال از مشاورین املاک، اکثر آن‌ها فاز 11 پردیس را معرفی می‌نمایند. اما آیا فاز 11 پردیس منطقه‌ای مناسب برای سکونت و سرمایه‌گذاری است؟ یا بهترین زون فاز 11 پردیس کدام است؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید محل و آپارتمان موردنظر خود را پیدا نمایید.

بهترین زون فاز 11 پردیس

واحدهای مسکونی در فاز 11 توسط شرکت ترکیه‌ای به نام “کوزو” ساخته شده است و از نظر نوع متریال به کار رفته، نقشه، المان‌های ساختمان سازی و… نسبت به بقیه فازها برتری دارد. هر کدام از زون‌های فاز 11 دارای معایب و مزایایی هستند که فرد با در نظر گرفتن شرایط زندگی خود و شرایط سکونت در هر فاز، یکی از زون‌ها را با هدف خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس و سکونت یا سرمایه‌گذاری انتخاب می‌نمایند.

معرفی زون های فاز 11

فاز 11 پردیس به علت وسعت بزرگ و اجرای راحت ساخت تمام ساختمان‌های آن، به 5 زون تقسیم شده است، که زون‌های 1 و 5 در بخش شمالی، زون‌های 2 و 3 در بخش جنوبی قرار دارند و زون 4 خود به دو بخش شمالی و تقسیم می‌شود. با بررسی‌های انجام شده و نظرات افراد ساکن در پردیس، بهترین زون فاز 11 پردیس زون 4 است که امکانات بیشتر و قابل دسترس‌تری نسبت به باقی زون‌ها دارد. در ادامه به بررسی زون‌های فاز 11 می‌پردازیم.

بهترین زون فاز 11 پردیس

زون 1 فاز 11 پردیس

زون 1 در بخش شمالی فاز 11 پردیس قرار دارد. این زون از 109 بلوک تشکیل شده است، که دارای 6431 واحد می‌باشد. در کنار زون 4، این زون نیز نیز جزو بهترین زون فاز 11 پردیس به شمار می‌آید و رضایتمندی افراد را به خود جلب کرده است.

زون 2 فاز 11 پردیس

این زون فاز 11 پردیس در بخش جنوبی قرار گرفته است و شامل 126 بلوک می‌باشد. به طور کلی 7434 واحد بلوک‌های این زون را تشکیل می‌دهند.

زون 3 فاز 11 پردیس

زون 3 فاز 11 پردیس در قسمت جنوبی این فاز قرار دارد و از 111 بلوک تشکیل شده است. بلوک‌های آن شامل 6549 واحد می‌باشند.

زون 4 فاز 11 پردیس

 به گفته ساکنین این فاز بهترین زون فاز 11 پردیس زون 4 است، به دلیل امکانات رفاهی بیشتری که نسبت به بقیه زون‌ها دارد. زون 4 فاز ،11 دارای امکاناتی همچون مدرسه، مرکز بهداشت، سوپرمارکت و مراکز خرید است. این زون متشکل از 110 بلوک است که 55 بلوک آن در بخش شمالی( این بخش به محله ایرانشهر نیز معروف است) و 55 بلوک دیگر در بخش جنوبی که دارای بهترین چشم‌انداز هستند، قرار گرفته است که جمعا دارای 6490 واحد می‌باشد. از لحاظ دسترسی نیز نزدیکترین مسیر به بلوار مرکزی فاز 11 و مرکز شهر پردیس را دارد. در آینده پیش‌بینی می‌گردد خط مترو پردیس نیز ساخته شود و در این این زون پردیس، شاهد پیشرفت‌های ویژ‌ه‌ای خواهیم بود.

زون 5 فاز 11 پردیس

این زون که به آن آرمانشهر نیز گفته می‌شود، در بخش شمالی فاز 11 پردیس قرار گرفته و متشکل از 108 بلوک است. 6372 واحد در این بلوک‌ها ساخته شده‌اند.

به این نکته توجه نمایید که واحدهای ذکر شده با توجه به نقشه کل سایت فاز 11 تهیه شده است و احتمال تغییرات جزئی در تعداد واحدها وجود دارد، بنابراین جهت اطلاعات دقیق می‌توانید با کارشناسان این منطقه تماس حاصل نمایید.

زون های فاز 11 پردیس

خرید مسکن در زون‌ های فاز 11 پردیس برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که سرمایه‌ای حدود 500 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان دارند، می‌توانند در این فاز مسکن خریداری نمایند، به دلیل اینکه زون‌های این فاز رشد زیادی داشته و خانه‌ها نوساز هستند.
 • افرادی که از آلودگی، شلوغی و سروصدا خسته شده‌اند، این فاز آب و هوای بسیار خوبی به دلیل نزدیکی به کوهستان دارد. از این رو انتخاب این فاز برای این افراد بسیار مناسب است.
 • افرادی که هدف سرمایه‌گذاری را دارند، بهترین فاز پردیس برای سرمایه گذاری، فاز11 است.
 • افرادی که دنبال خانه جهت سکونت هستند، زندگی در زون‌های این فاز بسیار راحت بوده و امکانات رفاهی مناسبی برای آن‌ها فراهم آمده است.

مزایا زندگی در فاز 11 پردیس

 • دسترسی راحت به آزاد راه تهران پردیس، رفت و آمد به شهر پردیس را راحتتر کرده است.
 • نسبت به فازهای دیگر ساختمان‌های آن ارتفاع بالاتری دارد که چشم‌انداز کوهستانی زیبایی را به آن بخشیده است.
 • به دلیل اینکه پیمانکار این فاز شرکت ترکیه‌ای است، سازه‌ها از کیفیت، امنیت و مقاومت بالایی بخصوص در برابر زلزله برخوردار هستند.
 • ساختمان‌های این فاز به صورت پراکنده و مستقل قرار گرفتند و دارای دیوار مشترک نیستند.
 • واحدها از نقشه بسیار خوبی برخوردار هستند و به طور تقریب تمام آن‌ها به حالت نورگیر قرار گرفته‌اند. همچنین هر واحد شامل یک انباری 4 متری است.
 • به دلیل رونق خرید و فروش و وجود مشاوران املاکی که فعالیت زیادی در این فاز دارند، بهترین انتخاب برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت است.

معایب زندگی در فاز 11 پردیس

 • هر کدام از ساختمان‌های آن دارای دو آسانسور است که این مورد از ضعف‌های آن به شمار می‌آید.
 • این ساختمان‌ها دارای لابی یا بخش مدیریت نیستند و واحدهای مسکونی از همان طبقه همکف شروع می‌شود. به دلیل رفت و آمد زیاد از جلو در واحدهای همکف و چشم‌اندازی محدود قیمت‌های این طبقات بسیار پایین‌تر است.
 • افرادی که خودروی شخصی ندارند، ممکن است در رفت و آمد به تهران و بین فازهای پردیس دچار مشکل شوند.
 • عدم وجود پارکنیگ در ساختمان‌ها نیز از جمله معایب این فاز به حساب می‌آید. و افراد باید خودروهای خود را در محوطه‌ای بیرون از ساختمان پارک نمایند.

خرید مسکن در فاز 11 پردیس

قیمت خرید مسکن در فاز 11 پردیس

همانطور که گفته شد، فاز 11 پردیس دارای 5 زون است و هر زون نسبت به زون‌های دیگر از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار می‌باشد. میزان تکمیل بودن برج، سال ساخت ملک، زمان تحویل، تعداد ساکنین در برج، محوطه سازی، نوسانات بازار ملک و مواردی دیگر در قیمت مسکن زون‌ها تاثیر بسزایی دارد.

خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس

نتیجه‌گیری از بهترین زون فاز 11 پردیس

جمعیت فاز 11 پردیس همواره رو به افزایش است و به دلیل قیمت مناسب واحدهای آن افراد زیادی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این منطقه هستند. بهترین زون فاز 11 پردیس با توجه به امکانات رفاهی، میزان دسترسی به مرکز پردیس یا تهران و مواردی دیگر تعیین می‌گردد. فاز 11 پردیس به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوای کوهستانی به یکی از مناطق پرطرفدار آن تبدیل شده است.

 

سوالات متداول

فاز 11 پردیس به علت وسعت بزرگ و اجرای راحت ساخت تمام ساختمان‌های آن، به 5 زون تقسیم شده است.

با سرمایه‌ای حدود 500 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان می توان در این فاز مسکن خریداری کرد، به دلیل اینکه زون‌های این فاز رشد زیادی داشته و خانه‌ها نوساز هستند.

بهترین زون فاز 11 پردیس زون 4 است.

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “بهترین زون فاز 11 پردیس کدام است؟ | معرفی زون‌های فاز 11”

 • لیلا صامتی

  بقیه فاز های پردیس هم زون بندی دارد؟

  پاسخ دادن
 • بیات

  باسلام. بنده تمایل دارم یک واحد در زون های فاز 11 خریداری کنم. منتها به صورت تعویض با خودروی شاسی بلند بی وای دی که فقط 45 هزار کارکرد دارد و بسیار تمیز و بدون خط و خش می باشد (به شرط کارشناس) اگر موردی بود لطفا به بنده اطلاع بدید. (09128045125)

  پاسخ دادن
 • زهره حدادی

  بنظر من طبقه هم کف از تمام طبقات بهتر است چون هم خطر سقوط آسانسور رو هرگز نداره هم اگر مشکلات برقی پیش بیاد راحتتر از همه تردد میکند همینه ورودی طبقه هم کف از همه طبقات زیباتر هست و هم اینکه بیشتر طبقات هم کف حتی طبقات بالی بعضی زون ها رو میزنه و وقتی از پنجره نگاه میکنی بیشتر و بهتر زیبایی ها رو میبینی ،پس این بی انصافیست که از طبقه هم کف اینقدر بدگویی کنید ، خود من راغب هستم که اگر ان شاءالله پولم جور شد حتما از طبقه هم کف خرید ملک کنم، با احترام زهره حدادی

  پاسخ دادن
 • حسین

  بهترین جای فاز 11 زون 4 میباشد وخیابان توحید ازلحاظ عالی

  پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه