معرفی فاز 9 پردیس | بررسی املاک+ امکانات+ نقشه?️

در این مقاله قصد داریم به معرفی فاز 9 پردیس بپردازیم. شهر پردیس با فاصلۀ هفده کیلومتری از تهران یکی از شهر­ های حومۀ پایتخت است که با آب و هوایی دلپذیر و آرامشی نسبی در شمال شرقی تهران قرار گرفته است. فاز 9 شهر پردیس یکی از فاز های در حال تکمیل این شهر است.

فاز 9 شهر پردیس تا کنون و با وجود وعده های فراوان هنوز به طور کامل تکمیل نشده است. ساخت واحد های مسکن مهر پردیس فاز 9 که از اولین پروژه های ساخت و ساز در این شهر بود، از یک دهه قبل آغاز شد اما با این حال همۀ واحد های مسکن مهر این فاز به مرحلۀ تحویل نرسیده اند.

در آبان سال 95، عملیات اجرایی پروژه های فاز 9 پردیس پس از سه سال و نیم رکود، بار دیگر شروع شد. مدیر پروژۀ وقت در سال 96 اجرای ناصحیح دیوار حائل واحد های این فاز را علت تأخیر در تحویل واحد های آن ذکر کرده بود. به هر حال، تکلیف تحویل بسیاری از واحد های این فاز که مالکان آنها معمولا از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند همچنان نامشخص است.

دسترسی به فاز 9 پردیس

در ادمۀ معرفی فاز 9 پردیس به راه های دسترسی و امکانات این فاز می پردازیم، این شهر بوسیلۀ بزرگراه های مختلفی که در نهایت به بزرگراه تهران-پردیس می رسند، قابل دسترسی زمینی است. وسائل حمل و نقل عمومی که می توان از طریق آنها به شهر پردیس و فاز 9 آن رسید شامل خطوط تاکسی و اتوبوس با مبدأ ایستگاه مترو فرهنگسرا، چهارراه تهران پارس و نوبنیاد می شوند.

نقشه فاز 9 پردیس

شایان ذکر است که مسیر مترو تهران به پردیس نیز در حال ساخت است که طبق وعدۀ مسئولین این پروژه به زودی افتتاح خواهد شد. فاز 9 پردیس نسبت به فاز های دیگر این شهر مانند فاز های 5 و 8 کمی از تهران دورتر است.

ویژگی ها و امکانات در معرفی فاز 9 پردیس

معرفی فاز 9 پردیس را با ذکر برخی ویژگی های این فاز پی می گیریم:

این فاز شامل تقریبا 3700 واحد است، که در فاز 9 قدیم پیش از سال 1390 جانمایی شده بودند. فاز 9 پردیس توپوگرافی و جنس خاک متفاوتی با سایر فاز ها دارد که مخصوص به این فاز هستند.

فاز 9 پردیس از نظر زیرساخت ها و امکاناتی مانند آب، فاضلاب، برق و گاز مشکلی ندارد و مساجد، مدارس و پارک نیز برای آن در حال ساخت هستند.

معرفی فاز 9 پردیس و مشکلات آن

معرفی فاز 9 پردیس بدون پرداختن به مشکلات آن کامل نیست. فاز 9 شهر پردیس با وجود ویژگی های مثبت و امکاناتی که دارد با مشکلاتی نیز مواجه بوده و هست.

واحد های فاز 9 شهر پردیس دارای دیوار های حائلی بودند که ساخت آنها از سال 1390 آغاز شده بود و تا حدودی ناپایداری داشتند که البته همین موضوع یکی از دلایل تأخیر در تحویل واحد های این پروژه ذکر شده است؛ اما طبق گفتۀ مسئولین پروژه این مشکل در سال 96 با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومانی رفع شد و این دیوار ها مقاوم سازی شدند.

وجود تعداد زیاد چشمه ها و آب های سطحی و زیرزمینی یکی دیگر از مشکلات مهم فاز 9 پردیس بود که مسئولان پروژه در حال هدایت این آب ها به خارج از محدوده و مدیریت آنها هستند.

در معرفی فاز 9 پردیس باید به این مسئله اشاره کرد که نواقص کلی واحد ها و سایر امکانات این فاز رفع شده یا در حال رفع شدن هستند و تنها نواقصی جزئی همچون نصب برخی تجهیزات باقی مانده است که طبق گفتۀ مسئولین پروژه تا پایان سال 1400 آنها نیز رفع شده و این فاز آمادۀ تحویل کامل می گردد.

معرفی فاز 9 پردیس

بازده سرمایه گذاری در فاز 9 پردیس

با توجه گسترش روزافزون جمیعت شهر پردیس که به زودی شامل فاز 9 آن نیز می شود، پیش‌بینی می شود سرمایه گذاری در این شهر و از جمله فاز 9 آن بسیار زود بازده باشد؛ زیرا این شهر بازاری بکر است که از ظرفیت های بالایی در جذب سرمایه در بخش های مختلف تجاری، تفریحی و مسکن بر خوردار است.

با توجه موقعیت جغرافیایی شهر پردیس و قرار گرفتن آن در کنار جادۀ تهران-شمال، معرفی فاز 9 پردیس بدون در نظر گرفتن ظرفیت سرمایه گذاری در بخش گردشگری آن کامل نخواهد بود.

پیش‌بینی می شود که با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر، از جمله فاز 9 آن، شاهد افزایش زیادی در مهاجرت ساکنین تهران و دیگر شهر های نزدیک و دور به این شهر برای رونق دادن به کسب و کار های نوین به ویژه در بخش گردشگری باشیم. برای آگاهی از فرصت های سرمایه‌گذاری در پردیس می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

خریدملک در فاز 9 پردیس

 

معرفی فاز 9 پردیس و آینده آن

تا کنون به نحوۀ دسترسی، ویژگی ها و امکانات، مشکلات، زمانبندی تحویل و آیندۀ سرمایه گذاری در بخش های مختلف سرمایه گذاری فاز 9 شهر پردیس پرداختیم و در اینجا بحث معرفی فاز 9 پردیس را با ذکر پیشبینی در مورد آیندۀ آن به پایان می بریم:

در کل می‌توان پیش‌بینی کرد که فاز 9 شهر جدید پردیس با عنایت به موقعیت جغرافیایی و آب و هوای دلپذیرش، فاصلۀ کم با پایتخت و دسترسی آسان، امکانات رفاهی قابل قبول، رونق کسب و کار ها و فرصت های بکر سرمایه گذاری در بخش های مختلف به زودی به یکی از شهر های جذاب برای سکونت، گردشگری و سرمایه گذاری تبدیل و حتی ممکن است در آینده یکی از کلان شهر های کشور شود.

سوالات متداول

شهر پردیس با فاصلۀ هفده کیلومتری از تهران یکی از شهر­ های حومۀ پایتخت است که با آب و هوایی دلپذیر و آرامشی نسبی در شمال شرقی تهران قرار گرفته است.

 پیش‌بینی می شود سرمایه گذاری در این شهر و از جمله فاز 9 آن بسیار زود بازده باشد؛ زیرا این شهر بازاری بکر است که از ظرفیت های بالایی در جذب سرمایه در بخش های مختلف تجاری، تفریحی و مسکن بر خوردار است.

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “معرفی فاز 9 پردیس | بررسی املاک+ امکانات+ نقشه?️”

 • سارا ملکی

  ممنون از مطالب خوبتون در زمینه معرفی فازهای پردیس و فاز 9 پردیس.

  پاسخ دادن
 • لیلا قبادی

  این فاز مسکن مهر دارد؟

  پاسخ دادن
 • سجاد

  بجز فاز 9 پردیس، دیگه کدوم فاز ها مناسب سرمایه گذاری هستن؟

  پاسخ دادن
 • الناز قاسمی

  برای اطلاع بیشتر از فرصت های سرمایه گذاری در پردیس می‌توانید به https://biapardis.com/invest-consulting/ مراجعه نمایید.

  پاسخ دادن
 • الناز قاسمی

  بله این فاز تعدادی مسکن مهر هم دارد.

  پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه