معرفی فاز 2 پردیس | بررسی املاک+ امکانات+ نقشه

در این مقاله قصد داریم به معرفی فاز 2 پردیس به طور کامل بپردازیم. شهر پردیس دارای چندین فاز متفاوت می‌باشد. اما فاز دو واقع در غرب شهر پردیس، نخستین فاز در زمان ورود به شهر پردیس به حساب می‌آید. این فاز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فازهای متعلق به شهر جدید پردیس از خانه‌های شیک و گران‌قیمت و همچنین مراکز خرید و امکانات متنوعی بهره می‌برد.

بررسی موقعیت فاز 2 شهر پردیس

فاز 2 پردیس به عنوان قدیمی‌ترین فاز شهر جدید پردیس دارای فاصله‌ی 28 کیلومتری با سه راه تهرانپارس شهر تهران می‌باشد. این فاز از شرق با فاز یک، از غرب با فاز پنج، از طرف شمال با رشته‌کوه‌های البرز و از سمت جنوب نیز با فازهای شش و هفت شهرک پردیس ارتباط دارد. مسیر ورودی فاز دو منتهی به میدان اصلی شهر پردیس یعنی میدان امام، ورودی اصلی به شهر جدید پردیس محسوب می‌شود.

نقشه فاز 2 پردیس

بنابراین به طور کلی فاز 2 به عنوان مرکز پردیس، نقش پل ارتباطی بین این شهر و سایر شهرهای همجوار را ایفا می‌کند. همچنین تعداد کثیری از تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها نیز در میدان اصلی این فاز توقف می‌کنند. این مسئله نیز قابل ذکر است که فاز دو پردیس واقع در ضلع شمالی اتوبان تهران – پردیس و جاده جاجرود می‌باشد.

در زمان معرفی فاز 2 پردیس اشاره به این نکته ضروری است که فاز دو به عنوان منطقه‌ی لوکس شهر جدید پردیس دارای گرانترین و زیباترین ساختمان‌ها می‌باشد. همچنین این فاز به علت برخورداری از بیشترین و مهم‌ترین مراکز خرید و مراکز تجاری و اداری از جمله محبوب‌ترین فازهای شهر پردیس به شمار می‌رود.

آشنایی با محله های فاز 2 پردیس

فاز دو پردیس از چهار محله تشکیل شده‌است. بیشترین خانه‌های ویلایی و گرانترین منازل نیز در محله دو این فاز مشاهده می‌شوند. در ادامه معرفی فاز 2 پردیس با محله‌های آن آشنا می‌شوید.

محله 1

جنوب‌شرقی میدان امام پردیس، ضلع جنوبی بلوار ملاصدرا و بخش شرقی بلوار خلیج‌فارس جنوبی به محله‌ی یک فاز دو شهر جدید پردیس تعلق دارد.

محله 2

از لحاظ موقعیتی محله دوم در سمت جنوب‌غربی میدان اصلی شهر پردیس یعنی میدان امام، ضلع جنوبی بلوار صیاد شیرازی و همچنین قسمت غربی بلوار خلیج‌فارس جنوبی واقع شده‌است.

محله 3

شمال‌شرقی میدان امام این شهرک، ضلع شمالی بلوار ملاصدرا و بخش شرقی بلوار خلیج‌فارس شمالی متعلق به محله 3 فاز دوم شهر پردیس می‌باشد.

محله 4

محله چهارم این فاز نیز در سمت شمال‌غربی میدان امام، ضلع شمالی مربوط به بلوار صیاد شیرازی و همچنین بخش غربی بلوار خلیج‌فارس واقع شده‌است.

محله های فاز 2 پردیس

بافت فاز 2 به چه شکل است؟

آشنایی با بافت فاز مسئله‌ای مهم در مقاله‌ای با موضوع معرفی فاز 2 پردیس به شمار می‌رود. فاز دو به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های شهرک پردیس از خیابان‌های پهن و باریک، مناطق مسکونی دارای ویلاهای شیک و زیبا، ساختمان‌های مسکونی قدیمی و به نسبت ارزان و همچنین برج‌های جدید و با قیمت بالا بهره می‌برد. ساختمان‌های نوساز و دارای ویوی ابدی در بخش‌های شمالی منتهی به رشته‌کوه البرز و به اصطلاح بام پردیس مشاهده می‌شوند.

بلوارهای خلیج‌فارس، صیاد شیرازی، ملاصدرا، ابن‌سینا، تعاون و خیابان‌های شهید شکاری، پاسداران، نخلستان و نوشین در زمره‌ی مهم‌ترین بلوارها و خیابان‌های فاز دو پردیس محسوب می‌شوند. این موضوع قابل ذکر است که ساختمان‌های ساخته‌شده به صورت ویلایی بیشتر در مرکز و جنوب فاز دو و برج‌های نوساز و جدید در بخش شمالی و مرتفع این فاز وجود دارند. خیابان نوشین به عنوان یک خیابان مرتفع و برج‌های زیبای آن، طرفداران قابل توجهی دارد.

واحدهای فاز دو پردیس دارای چه ساختاری هستند؟

در این قسمت از مقاله‌ی معرفی فاز 2 پردیس در خصوص ساختار کلی واحدهای موجود در فاز دو صحبت می‌کنیم. در این فاز شاهد تنوع بالای ساختمان‌های شخصی‌ساز و تعاونی هستید. در فاز دو شهر جدید پردیس امکان مشاهده‌ی مجتمع‌های فراتر از ده طبقه، ویلاهایی به شکل دوبلکس و تریپلکس تک واحدی وجود دارد. همچنین ساخت تعداد کثیری از ساختمان‌ها و ویلاهای شیک و لوکس در این فاز صورت گرفته‌است.

بررسی قیمت آپارتمان در فاز 2 پردیس

آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی موجود در فاز دو شهر جدید پردیس دارای ارزش و قیمت‌های متنوعی می‌باشند. متراژ، موقعیت مکانی، نحوه دسترسی، ویوی ساختمان، سال ساخت، تعداد واحدهای موجود در آپارتمان و نقشه از جمله عوامل مؤثر در تعیین قیمت نهایی آپارتمان‌ها محسوب می‌شوند. توجه به این نکته ضروری است که علی‌رغم اجرای پروژه مسکن مهر پردیس در فازهای 3، 5، 8، 9 و 11، در فاز دو هیچ‌گونه واحد مسکونی مختص به پروژه مسکن مهر وجود ندارد. برای آگاهی از پروژه های مسمن مهر به سایت شرکت عمران شهر جدید پردیس مراجعه نمایید.

خرید آپارتمان در فاز 2 پردیس

فاز دوم پردیس دارای چه امکاناتی است؟

بررسی امکانات پردیس موجود در فاز دو از جمله مسائل مهم در معرفی فاز 2 پردیس به حساب می‌آید. با توجه به میزان قدمت و همچنین ایفای نقش فاز دو به عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه ارتباطی موجود در شهر پردیس، امکانات خدماتی و رفاهی بسیاری در این فاز ایجاد شده‌است. به این ترتیب تعداد کثیری از مرکزهای تجاری و اداری، مراکز و پاساژهای خرید، مراکز پزشکی و خدمات درمانی، داروخانه‌ها، پارک‌ها و مراکز تفریحی، پارکینگ عمومی و رستوران‌ها در فاز دوم پردیس وجود دارند.

بیشتر ادارات و نهادهای دولتی همچون شهرداری پردیس، اداره آب و فاضلاب، دفتر ثبت اسناد و املاک، اداره پست و میراث فرهنگی نیز در فاز دو واقع شده‌اند. بانک‌های ملی، پارسیان و صادرات هم در این فاز مشغول به فعالیت و ارائه خدمت به مردم هستند. پارک شهریار به عنوان یکی از زیباترین و بهترین مراکز تفریحی و با قدمت و مساحتی قابل توجه در فاز دوم پردیس واقع شده‌است.

معرفی فاز 2 پردیس

نحوه دسترسی فاز 2 پردیس

در معرفی فاز 2 پردیس اشاره به چگونگی دسترسی به این فاز مسئله‌ای حائز اهمیت می‌باشد. به علت وجود بلوار خلیج‌فارس و میدان امام در فاز دوم شهر جدید پردیس، این فاز بهترین راه دسترسی به شهرهای مجاور محسوب می‌شود. به منظور رفت‌وآمد بین فازهای مختلف شهر پردیس و همچنین تهران می‌توان از ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی واقع در میدان امام استفاده نمود.

برای برقراری ارتباط بین فاز دو و فازهای 1، 3 و 4 از اتوبوس‌ها و تاکسی‌های پردیس و جهت رفت‌وآمد به فازهای 5، 8، 9 و 11 از فاز دو می‌توان از تاکسی‌های موجود در میدان امام این فاز بهره برد. تردد اتوبوس‌های پردیس – تهران نیز از میدان امام به میدان نوبنیاد تهران، ایستگاه مترو و فرهنگسرای تهران صورت می‌پذیرد.

فاز2 ؛ شاهراه ارتباطی شهر پردیس

همان‌طور که در معرفی فاز 2 پردیس بیان شد، این فاز از جمله قدیمی‌ترین بخش‌های شهر پردیس محسوب می‌شود. بنابراین بیشترین امکانات خدماتی و رفاهی و همچنین خانه‌های لوکس و گران‌قیمت در این منطقه وجود دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید آپارتمان در پردیس در فازهای مختلف شهر با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

این فاز در فاصله‌ 28 کیلومتری با سه راه تهرانپارس شهر تهران می‌باشد. این فاز از شرق با فاز یک، از غرب با فاز پنج، از طرف شمال با رشته‌کوه‌های البرز و از سمت جنوب نیز با فازهای شش و هفت شهرک پردیس ارتباط دارد.

فاز دو به عنوان منطقه‌ی لوکس شهر جدید پردیس دارای گرانترین و زیباترین ساختمان‌ها می‌باشد. برای آگاهی از اطلاعات بیشتر به صفحه خرید آپارتمان در فاز 2 پردیس مراجعه نمایید.

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “معرفی فاز 2 پردیس | بررسی املاک+ امکانات+ نقشه”

 • علیرضا خمسه ای

  بسیار عالی، در فاز 2 مسکن مهر پردیس قرار ندارد؟

  پاسخ دادن
 • سمیعی

  با تشکر از صفحه خوب شما لطفا نقشه فازهای پردیس هم با ما به اشتراک بگذارید

  پاسخ دادن
 • روح‌الله صولتی

  ساییتون واقعا کامل و عالیه. خدا قوت

  پاسخ دادن
 • الناز قاسمی

  با مراجعه به مقاله نقشه فازهای پردیسhttps://biapardis.com/map-of-pardis-phases/ میتوانید نقشه همه فاز هارا مشاهده کنید.

  پاسخ دادن
 • الناز قاسمی

  خیر در فاز دو پردیس مسکن مهر نداریم.

  پاسخ دادن
 • هادي

  سلام دو سوال در صورت خريد زمين در فاز دو محله دو و عدم توانايي مالي در ساخت زمين آيا راهي است بتوان مهلتي چند ساله از سوي شركت عمران براي ساخت گرفت؟ دوم آيا مي توان زميني كه چند دست خريد و فروش شده به نام مالك جديد كرد؟
  با تشكر

  پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه