معرفی فاز 12 پردیس | بررسی املاک+ امکانات+ نقشه

در این مقاله قصد داریم به معرفی فاز 12 پردیس به طور جامع بپردازیم. شهرستان پردیس در 17 کیلومتری تهران قرار دارد و دارای آب و هوایی معتدل و کوهستانی است. از این رو شهروندان بسیاری برای رهایی از ازدحام جمعیت، شلوغی، ترافیک و بسیاری مشکلات دیگر به این منطقه مهاجرت می‌کنند.

پردیس از 12 فاز تشکیل شده است که هر کدام دارای امکانات و مزایایی هستند. معرفی فاز 12 پردیس در آذرماه 1399 صورت گرفت و به عنوان جدیدترین فاز آن نیز شناخته می‌شود. فاز 12 در نزدیکی فاز یک و روستای واصفجان قرار دارد و شامل خانه‌های ویلایی تراس‌دار خواهد بود.

فاز 12، جدیدترین فاز پردیس

فرایند ساخت فاز 12 پردیس از سال 1399 شروع شد و همچنان در حال بهره برداری است. مسئولیت آماده سازی اراضی و پروژه‌های مسکونی این فاز بر عهده قرارگاه سازندگی خاتم‌ النبیا (ص) است. پیش از فاز 12، شهرستان پردیس دارای 11 فاز بود که فازهای یک تا چهار آن در شهر اصلی، فاز 5 پردیس در فاصله چهار کیلومتری، فاز 8 پردیس در فاصله هشت کیلومتری، فاز 9 پردیس در فاصله پنج کیلومتری و فاز ۱۱ پردیس نیز در فاصله شش کیلومتری از شهر اصلی پردیس واقع شده‌اند.

موقعیت فاز 12 پردیس

فاز 12 در قسمت شمال شرقی شهرستان پردیس و در 5 کیلومتری آن قرار دارد. همچنین فاز 12 دارای فضای سبز، جنگل کاری و پوشش سبز در دامنه کوه بوده و علاوه بر آن نیز دارای راه‌های دسترسی مستقلی است تا ساکنین روستای واصفجان بتوانند به راحتی رفت و آمد کنند.

قطعات فاز 12 پردیس

در معرفی فاز 12 پردیس، قطعات این منطقه به صورت خانه‌های ویلایی و تراسه ساخته خواهد شد و به دلیل فاصله بسیار نزدیکی که با روستای واصفجان دارد، ارزش افزوده خوبی نیز برای اراضی این روستا محسوب می‌شود. از این رو پس از آماده سازی اراضی، خریداران می‌توانند ساخت خانه‌های مسکونی را شروع کنند.

ظرفیت اراضی فاز 12

طبق اظهاراتی که مقامات در خصوص تامین زمین مورد نیاز برای ساخت و ساز مسکن با خبرگزاری‌ها داشتند، در فاز 11 شهرستان پردیس 35 هکتار زمین به آن اضافه شده است و همچنین در فاز 3 شهر جدید سهند 70 هکتار و در فاز 5 361 هکتار زمین به این مناطق الحاق شد.

در فاز 12 پردیس نیز مقداری از زمین‌های الحاقی در اختیار شرکت عمران قرار دارد و بخش اصلی آن نیز جایگزین اراضی زیتون است. مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور در این خصوص بیان کرد: «این اقدام براساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری انجام شده است، به این جهت که شهرک زیتون در پارک ملی سرخه حصار واقع شده است. براساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب، شورای عالی مصوب کرد که فاز 12 به عنوان جایگزین زمین مالکان این شهرک مورد استفاده قرار گیرد که با مشکلات  عدیده‌ای مواجه هستند.»

معرفی فاز 12 پردیس

خرید زمین‌ های فاز 12 پردیس

افرادی که علاقه‌مند به خرید زمین در فاز 12 پردیس تهران برای سرمایه گذاری یا سکونت هستند می‌توانند با مراجعه به شرکت‌های عمرانی آن منطقه یا مشاورین املاک نسبت به شرایط موجود و قیمت‌های بروز زمین مطلع شوند و در صورت نیاز زمین موردنظر را مانند زمین‌های 50 متری و 170 متری که دارای مجوز ساخت و سند 6 دانگ ملکی هستند، خریداری کنند. برای آشنایی بیشتر جهت سرمایه گذاری در پردیس به سایت بیا پردیس مراجعه نمایید.

امکانات فازهای شهر پردیس

شهر جدید پردیس به دلیل موقعیت جغرایایی مناسبی که دارد، در چهار فصل سال دارای چشم‌اندازی بسیار زیبا است. از امکانات پردیس و جاذبه‌های دیدنی آن می‌توان به آبشار کمرد، منطقه جوزک، منطقه پیست آبعلی، منطقه لار، دریاچه لار، منطقه واصفجان و بسیاری دیگر اشاره کرد. از دیگر امکانات شهر پردیس وجود پارک‌ها و فضاهای سبز مانند پارک ولایت، بوستان الغدیر، پارک مشاهیر، بوستان ارغوان، بوستان گل‌ها، پارک سلامت و بوستان خلیج فارس است.

همچنین وجود مراکز تجاری و فروشگاه‌های مختلف، مراکز درمانی، مراکز دینی و ادارات مختلف از دیگر امکانات فازهای مختلف شهر پردیس به شمار می‌آیند. بنابراین شهروندان می‌توانند با توجه به این امکانات و شرایط خود یکی از فازها را برای سکونت یا سرمایه ‌گذاری انتخاب کنند.

فاز 12 پردیس، منظقه ای سبز و آرام!

امروزه شهروندان بسیاری برای دوری از شلوغی، ترافیک زیاد، ازدحام جمعیت، دسترسی سریع به امکانات شهری و بسیاری موارد دیگر به شهرستان‌های اطراف نقل مکان می‌کنند. شهر تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و شهروندان تهرانی برای رهایی از این مشکلات به شهرستان‌های اطراف مانند پردیس مهاجرت می‌کنند.

فاز 12 پردیس جدیدترین فاز آن به شمار می‌آید که در سال 1399 فرایند ساخت خانه‌های مسکونی آن آغاز شد. در معرفی فاز 12 پردیس همانطور که گفتیم این فاز در نزدیکی روستای واصفجان قرار دارد و دارای فضاهای سبز و جنگلی و امکانات شهری است، پس برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه