0 تا 100 راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس

در این مقاله قصد داریم به بحث در خصوص راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس بپردازیم. از جمله امکانات رفاهی موجود در شهر جدید پردیس، سامانه خدمات الکترونیک می‌باشد. راه اندازی این سامانه با هدف ارائه انواع خدمات غیرحضوری به مسئولین و مردم شهر پردیس صورت گرفته است.

راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس

این سامانه شامل بخش های متفاوتی است. بخش مرتبط با مدیریت مسکن مهر و همچنین سامانه مربوط به نوبت دهی اشخاص متقاضی اقامت در شهر پردیس یکی از قسمت های اصلی این سامانه محسوب می شود.

گام اول در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

در مرحله اول بایستی وارد سامانه مورد نظر شوید. پس از ورود به صفحه اصلی سامانه روی بخش مورد تقاضای خود کلیک کنید. به طور مثال متقاضیان مسکن مهر بایستی وارد قسمت دارای این موضوع شوند. این نکته قابل ذکر است که جهت ورود به چنین بخشی، ثبت نام در پروژه مسکن مهر و برخورداری از پرونده در سایت متعلق به سامانه ثبت نام و  واگذاری مسکن مهر، ایجاد شماره حساب نزد بانک مسکن و حضور در لیست متقاضیان آپارتمان از نوع مسکن مهر الزامی است.

با درج کد ملی شخص متقاضی در قسمت مربوط به نام کاربری و همچنین سریال شناسنامه در بخش کلمه عبور و سپس ورود کد امنیتی، اجازه ورود به صفحه مورد تقاضا صادر می شود. بلافاصله پس از ورود به سامانه، افراد شاهد ارسال یک پیامک حاوی تاریخ و ساعت ورود به شماره تلفن همراه موجود در پرونده هستند.

راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس

این موضوع در «راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس» قابل ذکر است که در صورت عدم دریافت هیچ گونه پیامکی از طرف سامانه شرکت عمران، افراد بایستی نسبت به فعال سازی دریافت پیامک های تبلیغاتی بر اساس کدهای دستوری متعلق به هر نوع سیم کارت اقدام نمایند.

گام دوم در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

افراد پس از ورود به سامانه مربوطه قادر به مشاهده یک صفحه دارای منو در سمت راست حاوی امکانات موجود در سامانه و همچنین داشبوردی در سمت چپ صفحه جهت نمایش اطلاعات اولیه شخص متقاضی همچون مشخصات شخصی، اطلاعات مربوط به پرونده مسکن مهر، گردش حساب بانکی و اطلاعات تکمیلی متقاضی هستند.

همچنین در بخش مربوط به اطلاعات تکمیلی، وضعیت مالکیت زمین واحد مسکن مهر از لحاظ مالکیت شخص متقاضی مسکن مهر و یا مهر 99 ساله، در صورت درخواست اشخاص هنگام ثبت نام در پروژه مسکن مهر پردیس مشخص می گردد.

گام سوم در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

از دیگر مراحل قابل ذکر در مقاله ای با عنوان راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس این است که افراد با ورود به سامانه قادر به مشاهده نامه های رسمی ارسالی از طرف شرکت عمران پردیس و همچنین کارگزاری مسکن مهر در بخش مشاهده کارتابل هستند. امکان نمایش 10 نامه در هر صفحه از این بخش وجود دارد. بخش مشاهده کارتابل از قابلیت قسمت جستجو بین نامه های موجود برخوردار است.

بخش ارتباط با شما در سامانه خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس مجهز به منویی جهت فراهم سازی شرایط لازم برای مشاهده و نمایش کلیه پیامک های ارسالی از سوی شرکت عمران شهر پردیس و کارگزاری مربوط به مسکن مهر به شکل رسمی می باشد. در این قسمت همانند بخش نامه ها، 10 پیامک در هر صفحه به نمایش در می آید.

گام چهارم در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

طبق راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس، به منظور دریافت نوبت مراجعه و همچنین مشاهده کلیه مراجعات صورت گرفته به کارگزاری مسکن مهر و یا شرکت عمران پردیس توسط متقاضی، بایستی بر روی گزینه درخواست مراجعه حضوری موجود در منوی سمت راست سامانه کلیک کرد.

در صورت انتخاب گزینه دریافت نوبت باید نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی مختص به نوبت دهی مراجعه حضوری اقدام شود. این فرم الکترونیکی شامل بخش های مختلفی همانند نام بخش پاسخگو، وقت های آزاد و اطلاعات همراهان مراجعه کننده می باشد. فرد متقاضی ملزم به تعیین هدف و موضوع مراجعه در بخش پاسخگو در راستای صرفه جویی در وقت و همچنین افزایش سرعت انجام امور می باشد.

گام پنجم در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

با توجه به راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس، پس از انجام این مرحله، امکان مشاهده زمان های آزاد کارمندان مربوط به موضوع تقاضای افراد وجود دارد. به این ترتیب اشخاص قادر به انتخاب وقت آزاد متناسب با شرایط خود هستند. توجه به این مسئله ضروری است که در صورت همراهی چند نفر در زمان مراجعه متقاضی به شرکت و یا مؤسسه مربوطه، درج اطلاعات همراهان همانند نام، نام خانوادگی و کد ملی امری کاملا الزامی است.

در مرحله درخواست نوبت دهی، به منظور آشنایی اپراتور و یا کارمند پاسخگو، شخص متقاضی باید نسبت به درج توضیحی مختصر در خصوص علت و موضوع مراجعه خود به اداره مربوطه در کادر پائین اقدام نماید. در نهایت نیز با کلیک بر روی گزینه ایجاد عملیات، دریافت نوبت با موفقیت انجام می پذیرد.

گام ششم در آشنایی با سامانه خدمات الکترونیک

در صورت نیاز به کسب مجوز ورود به کارگزاری مسکن مهر و یا شرکت عمران پردیس و دانلود آن بایستی به قسمت مربوط به مشاهده مراجعات من موجود در منوی درخواست مراجعه حضوری مراجعه نمود. به این ترتیب شاهد نمایش تمامی جزئیات درخواست ها و جوازهای ورود خود هستید. جهت دریافت این اطلاعات نیز تنها باید بر روی گزینه دارای رنگ قرمز هر ردیف کلیک شود. پس از دانلود، مجوز خود را چاپ نمایید.

نکات تکمیلی در راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس

بر اساس تذکرات موجود در راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس، همراه داشتن مجوز در زمان مراجعه به کارگزاری و شرکت عمران امری کاملا ضروری است. در این مجوز ورود اطلاعاتی همچون مشخصات هویتی شخص متقاضی و همراهان وی، تاریخ و ساعت مراجعه به مرکز مربوطه، شماره باجه و یا اپراتور پاسخگو در زمینه مشکلات افراد و یک شماره منحصر به فرد درج شده است.

شرایط لازم جهت اختصاص امتیاز به کارمند پاسخگویی اداره و همچنین ثبت گزارش نهایی پس از مراجعه به مرکز مورد درخواست در صفحه متعلق به مشاهده مراجعات من فراهم شده است. امکان ثبت درخواست رفع تفاوت های اطلاعاتی موجود در پرونده از طریق منوی دارای عنوان تماس الکترونیکی با شرکت عمران از جمله نکات حائز اهمیت در راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس محسوب می شود.

این سامانه از وجود بخشی تحت عنوان مشاهده تماس های شما در منوی تماس الکترونیکی با شرکت عمران بهره می برد. در چنین قسمتی متقاضیان قادر به مشاهده کلیه اطلاعات مربوط به تماس های غیرحضوری خود با شرکت مورد نظر همانند نام، سمت و یا پست شخص دریافت کننده تماس الکترونیکی، موضوع، تاریخ ثبت تماس و مواردی از این قبیل هستند.

سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس

سامانه خدمات الکترونیک و راحتی انجام امور

همان طور که در طول مقاله راهنمای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک شهر پردیس بیان شد، این سامانه با هدف ارائه خدمات غیرحضوری به افراد و همچنین راحتی انجام امور متعلق به متقاضیان راه اندازی شد. اشخاص با مراجعه به این سامانه علاوه بر رفع مشکلات به صرفه جویی در وقت گرانبهای خود نیز کمک شایانی می نمایند.

کارشناسان مجموعه ما همواره آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از ما مشاوره بگیرید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه