نواقص واحدهای مسکن مهر پردیس همچنان پابرجاست

استان تهران، متقاضیان و مالکان زیادی هستند که ماهها واحدهای خود را از سر ناچاری و ناقص تحویل گرفته اند اما تاکنون هیچ اقدامی برای رفع نقص آنها انجام نشده است .

نصب نشدن آسانسور ، شیرآلات ، سیم کشی برق واحدها، لوله کشی مربوط به فاضلاب، فلاش تانک، روشویی، دریچه کولر، قرنیز، توالت فرنگی، شکستگی پنجره ها و درهای ورودی واحدها  از جمله نواقص واحد‌های تحویل شده در فازهای مختلف است  و مسئولان شرکت عمران بارها وعده رسیدگی داده اند اما همچنان بی فاینده است.

اوایل ماه گذشته نیز دادستان و ریس دادگستری شهرستان پردیس در جلسه با پیمانکاران و مسئولان شرکت عمران بر رفع نواقص واحدها و پیمانکاران کم کار  اتمام حجت کردند. 

رئیس دادگستری شهرستان پردیس گفت: با توجه به گستردگی موضوعات مرتبط با واحد‌های مسکن مهر این شهرستان و پرونده‌های زیاد تشکیل شده و مطالبه مردم درصدد هستیم ضمن رفع مشکلات با خاطیان برخورد قانونی کنیم .

 آغاجری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس نیز گفت: پیمانکاران، مصالح و نصبیات نامرغوب را تحویل مردم می‌دهند و در دوره‌های قبل بیش از ۳۰ پیمانکار خلع و یا فسخ قرارداد شده است و بدیهی است اگر طی تحقیقات قانونی مشخص شود تبانی و تحصیل مال نامشروعی انجام شده است به صورت قاطع برخورد خواهدشد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه